استخراج مانده اعتبار تغذيه در سيستم قبل

 

قابل توجه دانشجويان محترم بويژه دانشجويان محترم ساكن خوابگاه

 

 

توجه        توجه:

 

««  افزايش اعتبار فقط در  سامانه رفاهي  مورد تأييد است  »»

 
 

به اطلاع كليه دانشجويان محترم مي‏رساند با پيگيري هاي فراوان، مانده اعتبار در سيستم قبل آماده گرديده و جهت اطلاع دانشجويان از مانده اعتبار خود مطالب ذيل ارائه مي گردد. خواهشمند است نسبت به اطلاع از آن اقدام نمائيد. اين فرصت فقط تا پايان فروردين ماه سال 96 مقدور بوده و در صورت حذف شدن سيستم قبل (بدليل عدم تداخل در نرم افزارهاي موجود) مسئوليتي پذيرفتني نيست.

 

 از شهريور ماه سال 94 لغايت پايان آبان ماه سال 94 در وعده ‏هاي صبحانه، ناهار پنجشنبه و شام خوابگاه ‏ها، بدليل نقص در برنامه‏ ريزي سيستم اتوماسيون، رزرو دانشجويان انجام، وعده هاي آن ارائه اما مبلغ مورد نظر از حساب دانشجويان كسر نمي شد. با پيگيري هاي صورت گرفته از اواخر آبان ماه سال 94 اين مشكل مرتفع شد و سيستم، روال عادي خود را از سرگرفت.

بدين منظور براي اطلاع دانشجويان بصورت تصويري نحوه بررسي آن به اطلاع دانشجويان محترم مي رسد.

 

 

ابتدا با شماره دانشجويي و كد ملي خود وارد اين سايت شويد.

در بدو ورود مانده اعتبار شما نمايش داده مي شود.
 

جهت اطلاع از نحوه محاسبه و مانده اعتبار خود موارد ذيل را انجام دهيد:

1. از منوي تغذيه --- گزارش عملكرد را انتخاب نمائيد.

2. از دانشكده --- گزينه حساب مركزي را انتخاب نمائيد.

3. براي گزارش گيري ابتداي تاريخ را ، ما قبل شهريورماه 94 و پايان گزارش را ، شهريور ماه سال 95 قرار دهيد.

با توجه به توضيحات ارائه شده در عكس، رزروهايي كه بدهكار و بستانكار آن صفر مي باشد همان وعده هايي است كه با وجود ارسال به خوابگاه ها و يا ارائه در خوابگاه تهرانپارس، از آن مبلغي كسر نشده است. در پايان گزارش، تراكنش هاي رزروهاي بالا اعمال گرديده است.

 

 

در صورت هرگونه مغايرت و يا سوال، مي توانيد با حضور در دانشكده ها و مراجعه به مسئول رستوران هاي دانشكده نسبت به مغايرت احتمالي اقدام نماييد و يا با شماره تلفن هاي 84064311 --- 84064332 ، اداره تغذيه دانشگاه تماس حاصل نموده و يا از سامانه ارسال پيام در سيستم اتوماسيون تغذيه به آدرس refahi.kntu.ac.ir جهت ارجاع به اداره تغذيه اقدام نماييد. قطعا در كمترين زمان ممكن پاسخگو خواهيم بود.

اداره تغذيه دانشگاه

 
تاریخ:
1395/11/25
تعداد بازدید:
549
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.